Zmiany w funkcjonowaniu klubu od 28.12.2020

Data utworzenia: 28.12.2020

Kochani, niestety zmuszeni jesteśmy ponownie zamknąć dla Was drzwi naszego klubu…. Jest to dla nas szczególnie bolesne, jednakże zostaliśmy postawieni pod ścianą. Nie zgadzamy się z tym, ale sankcje wdrażane przez organy kontrolne są nienegocjowalne…

Nasz klub pozostaje zamknięty od 28.12.2020 do 17.01.2021, według stanu wiedzy na dziś.

W tym czasie wracamy do prowadzenia zajęć #online. Uczestniczyć w zajęciach można w ramach aktywnego karnetu OPEN lub tygodniowego abonamentu.

W jaki sposób dołączyć do zajęć? Szczegółową instrukcję znajdziecie tutaj:

http://www.energia-rudaslaska.pl/poznaj-nas/aktualnosci/99,http___energia-rybnik.pl_ipanel_news_113

 

Jeśli masz aktywny karnet do 18.01.2021 lub przedłużysz obecny możesz wypożyczyć sprzęt do domowych ćwiczeń bezpłatnie!

Wypożyczenie obejmuje do 3 rzeczy:

hantle, stepy, piłki, mini sztangi, kettle 

Wypożyczenie cięższego sprzętu, również jest możliwe, prosimy o kontakt tel: 32 440 74 94

Możesz, także nieodpłatnie zawiesić karnet na czas zamknięcia klubu od 28.12.2020 do 17.01.2021r.

 

 

 

Firma przyjazna internautom

Wykorzystujemy pliki cookies. Wykorzystujemy pliki cookies. Studio Enegia dba o swoich Klientów. Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji oraz w celu usprawnienia funkcjonowania sklepu, korzystamy z technologii plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.